Da jabuka ne pada daleko od stabla pokazalo se točnim i u sinoćnjem okršaju Milana i Monze kada je za 2:1 vodstvo Milana zabio Daniel Maldini, sin legendarnog Paola.

Milan je poveo nakon samo šest minuta susreta. Fiotto je poravnao u 23. minuti, a 17 minuta kasnije Maldini lijepo s ruba peterca pogađa desne rašlje vratara Monze.

Njegov pogodak i lijepu akciju koja je oduševila talijanskog komentatora možete vidjeti u videu ispod od 2:08.

U drugom poluvremenu su za Rossonere pogodili Kalulu Kyatengwa u 89. i Colombo u 92. minuti te je Milan mirno priveo susret kraju.

Legendarni Zlatan Ibrahimović je imao nekoliko solidnih prigoda, ali nije uspio poentirati. Naš Rade Krunić je nastupio u drugom dijelu utakmice za Milan.