Fudbalska reprezentacija Crne Gore prekinula je sinoć pobjedonosni niz u Grupi 1 Lige nacija C. Nakon tri uzastopna trijumfa, ovoga puta izabranici Faruka Hadžibegića u Podgorici su poraženi od Luksemburga rezultatom 1:2.

Gosti su do velika tri boda došli nakon preokreta, jer su Crnogorci poveli u 34. minuti golom Igora Ivanovića. No, gosti su do odlaska na odmor uspjeli izjednačiti pogotkom Edvina Muratovića.

Luksemburg je do pobjede stigao u 86. minuti, kada je mrežu domaće selekcije zatresao Danel Sinani.

Nakon četiri odigrana kola u Grupi 1 Luksemburg i Crna Gora su na vrhu tabele sa po devet bodova, a slijede ih Azerbejdžan sa četiri i Kipar sa jednim bodom.

Odigrano je još nekoliko utakmica Lige nacija, a najzanimljiviji duel večeri viđen je u Kelnu, gdje su Njemačka i Švajcarska odigrali neriješeno 3:3.