Lans je pokazao i u ovom susretu da je veoma opasna ekipa, a Lion je jedva došao do boda u posljednjoj subotnjoj utakmici koja je završena rezultatom 1:1.

Tvrda igra, bez mnogo prilika, glavno je obilježje ovog meča. Lans je povratnik u Ligu 1 nakon pet godina i na dobrom je putu da odmah izbori izlazak u Evropu, a u ovoj utakmici je zaustavio Lion u pohodu ka tituli.

Ne samo da nije uspio da se izjednači sa PSŽ-om na tabeli, nego je Lion pretekao Monako, pa sada više nisu na mjestima koja vode u Ligu šampiona.

Nije bilo prevelikih uzbuđenja sve do 65. minuta, kada Žonatan Klaus dovodi Lans u vođstvo, koje je trajalo do 81. minuta, kada je Lukas Paketa donio bod Lionu, što je premalo za šampionske ambicije “lavova”.