A-liga, Prva grupa:
Bosna i Hercegovina – Nizozemska 0:0
Poljska – Italija 0:0

Tabela:

  1. Italija 3 1 2 0 2:1 5
  2. Nizozemska 3 1 1 1 1:1 4
  3. Poljska 3 2 1 1 2:2 4
  4. BiH 3 0 2 1 2:3 2

A-liga, Druga grupa:
Engleska – Belgija 2:1 (1:1)
Island – Danska 0:3 (0:1)

Tabela:

  1. Engleska 3 2 1 0 3:1 7
  2. Belgija 3 2 0 1 8:3 6
  3. Danska 3 1 1 1 3:2 4
  4. Island 3 0 0 3 1:9 0

A-liga, Treća grupa:
Hrvatska – Švedska 2:1 (1:0)
Francuska – Portugal 0:0

Tabela:

  1. Portugal 3 2 1 0 6:1 7
  2. Francuska 3 2 1 0 5:2 7
  3. Hrvatska 3 1 0 2 5:9 3
  4. Švedska 3 0 0 3 1:5 0

A-liga, Četvrta grupa:
Španija – Švicarska 1:0 (1:0)
Ukrajina – Njemačka 1:2 (0:1)

Tabela:

  1. Španija 3 2 1 0 6:1 7
  2. Nemčija 3 1 2 0 4:3 5
  3. Ukrajina 3 1 0 2 3:7 3
  4. Švicarska 3 0 1 2 2:4 1

B-liga, Prva grupa:
Norveška – Rumunija 4:0 (2:0)
Sjeverna Irska – Austrija 0:1 (0:1)

Tabela:

  1. Norveška 3 2 0 1 10:3 6
  2. Austrija 3 2 0 1 5:4 6
  3. Rumunija 3 1 1 1 4:7 4
  4. Sjeverna Irska 3 0 1 2 2:7 1

B-liga, Druga grupa:
Izrael – Češka 1:2 (0:1)
Škotska – Slovačka 1:0 (0:0)

Tabela:

  1. Škotska 3 2 1 0 4:2 7
  2. Češka 3 2 0 1 6:4 6
  3. Izrael 3 0 2 1 3:4 2
  4. Slovačka 3 0 1 2 2:5 1

B-liga, Treća grupa:
Rusija – Turska 1:1 (1:0)
Srbija – Mađarska 0:1 (0:1)

Tabela:

  1. Rusija 3 2 1 0 7:4 7
  2. Mađarska 3 2 0 1 4:3 6
  3. Turska 3 0 2 1 1:2 2
  4. Srbija 3 0 1 2 1:4 1

B-liga, Četvrta grupa:
Irska – Vels 0:0
Finska – Bugarska 2:0 (0:0)

Tabela:

  1. Vels 3 2 1 0 2:0 7
  2. Finska 3 2 0 1 3:1 6
  3. Irska 3 0 2 1 1:2 2
  4. Bugarska 3 0 1 2 1:4 1

C-liga, Prva grupa:
Luksemburg – Kipar 2:0 (2:0)
Crna Gora – Azerbejdžan 2:0 (1:0)

Tabela:

  1. Crna Gora 3 3 0 0 5:0 9
  2. Luksemburg 3 2 0 1 4:2 6
  3. Azerbejdžan 3 1 0 2 2:4 3
  4. Kiper 3 0 0 3 0:5 0

C-liga, Druga grupa:
Armenija – Gruzija 2:2 (1:0)
Estonija – Sjeverna Makedonija 3:3 (1:1)

Tabela:

  1. Sjeverna Makedonija 3 1 2 0 6:5 5
  2. Gruzija 3 1 2 0 4:3 5
  3. Armenija 3 1 1 1 5:4 4
  4. Estonija 3 0 1 2 3:6 1

C-liga, Treća grupa:
Grčka – Moldavija 2:0 (1:0)
Kosovo – Slovenija 0:1 (0:1)

Tabela:

  1. Grčka 3 2 1 0 4:1 7
  2. Slovenija 3 2 1 0 2:0 7
  3. Kosovo 3 0 1 2 2:4 1
  4. Moldavija 3 0 1 2 1:4 1

C-grupa, Četvrta grupa:
Kazahstan – Albanija 0:0
Litvanija – Bjelorusija 2:2 (1:0)

Tabela:

  1. Kazahstan 3 1 1 1 3:2 4
  2. Albanija 3 1 1 1 2:1 4
  3. Bjelorusija 3 1 1 1 4:5 4
  4. Litvanija 3 1 1 1 3:4 4

D-liga, Prva grupa:
Farski Otoci – Latvija 1:1 (1:1)
Andora – Malta 0:0

Tabela:

  1. Farski Otoci 3 2 1 0 5:3 7
  2. Latvija 3 0 3 0 2:2 3
  3. Malta 3 0 2 1 3:4 2
  4. Andora 3 0 2 1 0:1 2

D-liga, Druga grupa:
Lihtenštajn – Gibraltar 0:1 (0:1)

Tabela:

  1. Gibraltar 2 2 0 0 2:0 6
  2. Lihtenštajn 2 1 0 1 2:1 3
  3. San Marino 2 0 0 2 0:3 0