U do sada odigrana tri susreta 31. kola Serije A, viđen je dobar fubal i prije svega efikasan i atraktivan, a pobjede su ostvarili Udineze, Sampdorija i Sasuolo.

Udineze je kao gost slavio protiv Krotonea, koji je već ispao iz lige sa 2:1.

Rodrigo de Paul je bio dvostruki strijelacu 41. i 74. minutu, dok je gol za Krotone postigao Simi sa 11 metara u 68. minutu.

Sampdorija je nakon preokreta trijumfovala na svom terenu protiv Verone, koja je povela prelijepim golom Darka Lazovića iz slobodnog udarca u 13. minutu.

U nastavku susreta je tim iz Đenove preokrenuo, postigao tri gola i pobijedio.

Poravnao je Jakub Jankto u 46. minutu, prednost je donio Manolo Gabjadini u 73. minutu iz jedanaesterca, a konačnih 3:1 je postavio Morten Torsbi u 82. minutu.

I Sasuolo je preokretom došao do pobjede protiv Fiorentine.

Povela je “Viola” u 31. minutu preko Đakoma Bonaventure, a u drugom poluvremenu preokret, identičan onom u Đenovi.

Domeniko Berardi je sa dva gola za tri minuta u 59. i 62. minutu donio 2:1, a Maksim Lopes je u 75. minutu postavio završnih 3:1.

Večeras će biti odigran još derbi začelja između Kaljarija i Parme, a veliki derbiji za vrh tabele su na programu sutra.