Фудбалери Бајерна су побиједили данас у гостима Локомотиву из Москве 2:1, у другом колу Групе А Лиге шампиона.

Бајерн је повео голом Леона Горецке у 14. минуту. Бенжамен Павар је одлично вратио лопту пред гол Локомотиве, а Горецка је са шест метара главом послао лопту у мрежу.

Локомотива је изједначила погодком Антона Миранчука у 70. минуту. Зе Луис је прошао по десној страни, ушао у шеснестерац и проиграо Миранчука, који је неометан са седам метара погодио доњи лијеви угао Бајерновог гола.

Стријелац другог гола за Бајерн био је Џошуа Кимих у 79. минуту. Он је са 20 метара упутио прецизан шут у десни угао, и тако донио побједу Бајерну у Москви.

Након два кола Бајерн има шест бодова, док је Локомотива освојила један поен.

У другом мечу Групе А, вечерас ће се састати Атлетико Мадрид и Салцбург.

У наредном колу Бајерн ће гостовати Салцбургу, док ће Локомотива дочекати Атлетико Мадрид.