Фудбалери Вест Бромвича побиједили су данас на гостовању екипу Челсија са 5:2, у мечу 30. кола енглеске Премијер лиге.

Челси је повео голом Кристијана Пулишића у 27. минуту, али је само два минута касније други жути картон на утакмици добио Тијаго Силва и оставио домаћи тим с играчем мање на терену.

До краја полувремена гости су преокренули резултат головима Матеуса Переире у другом и четвртом минуту надокнаде времена.

Тим из Бирмингема је головима Калума Робинсона у 63. и Мбајеа Дијања у 68. минуту повећао предност на 4:1, да би Мејсон Маунт три минута касније смањио резултат.

Коначних 5:2 поставио је Робинсон својим другим голом на мечу у првом минуту надоканде времена.

Челси је четврти на табели Премијер лиге са 51 бодом, док је Вест Бромвич претпосљедњи са 21 бодом.