Италија, Њемачка и Пољска побиједили су у квалификацијама за Свјетско првенство у Катару 2022. године, у оквиру којег је одиграно десет утакмица.

Италијани су головима Андрее Белотија са бијеле тачке и Мануела Локателија тријумфовали у Бугарској, док су Нијемци минималним резултатом славили у Румунији поготком Сержа Гнабрија.

У Бечу су Аустријанци губили од Фарских острва, али су преокренули до полувремена, а голове су постигли Александар Драговић и Саша Калајџић, док је трећи постигао Криштоф Баумгартнер. Тих 3:1 је остало и до краја утакмице.

Израелци и Шкоти су одиграли неријешено 1:1, као и Украјинци и Финци.

Швеђани су лагано савладали самопроглашено Косово у гостима са 3:0, истим резултатом је Пољска савладала Андору, као и Мађарска у Сан Марину.

Најубједљивија је била Сјеверна Македонија, која је са 5:0 декласирала селекцију Лихтенштајна.

Швајцарци су голом Шаћирија у 2. минуту савладали Литванију, у мечу који је каснио двадесетак минута због техничких проблема.