Фудбалска репрезентација Црне Горе прекинула је синоћ побједоносни низ у Групи 1 Лиге нација Ц. Након три узастопна тријумфа, овога пута изабраници Фарука Хаџибегића у Подгорици су поражени од Луксембурга резултатом 1:2.

Гости су до велика три бода дошли након преокрета, јер су Црногорци повели у 34. минути голом Игора Ивановића. Но, гости су до одласка на одмор успјели изједначити поготком Едвина Муратовића.

Луксембург је до побједе стигао у 86. минути, када је мрежу домаће селекције затресао Данел Синани.

Након четири одиграна кола у Групи 1 Луксембург и Црна Гора су на врху табеле са по девет бодова, а слиједе их Азербејџан са четири и Кипар са једним бодом.

Одиграно је још неколико утакмица Лиге нација, а најзанимљивији дуел вечери виђен је у Келну, гдје су Нјемачка и Швајцарска одиграли неријешено 3:3.