У првој утакмици 24. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине, фудбалери Младости из Добој-Какња и Зрињски (Мостар) одиграли су неријешено 1:1.

Мостарци су били много бољи ривал у овом сусрету, имали су више шутева и шанси, али више од бода нису успјели да освоје.

Оба гола су виђена у првих 45 минута. Најприје је Младост повела из јединог ударца у гол Зрињског поготком 22-годишњег Недима Хаџића у 38. минуту, да би само два минута касније мостарски тим изједначио голом Дамира Зломислића.

Иако је у другом полувремену Зрињски имао неколико изгледних прилика, резултат се више није мијењао, па је тако Младост освојила драгоцјени бод у борби за опстанак.

Фудбалери бањалучког Борца побиједили су вечерас у гостима бијељински Радник резултатом 1:3.

Премијер лига БиХ, 24. коло, у суботу играју Крупа – Тузла Сити, Слобода – Жељезничар и Сарајево – Широки Бријег, у понедјељак Олимпик – Вележ.

Табела: Сарајево 49, Широки Бријег 44, Зрињски 42, Вележ 41, Борац и Жељезничар по 38, Тузла Сити 37, Младост ДК 23, Слобода 22, Радник 20, Олимпик 19 и Крупа 14.