Фудбалери Манчестер Јунајтеда и Фулама одиграли су неријешено 1:1, у претпосљедњем, 37. колу енглеске Премијер лиге.

Повео је Манчестер голом Едисона Каванија у 15. минути, да би изједначење Фуламу постигао Џо Брајан поготком у 76. минути.

Ово је први меч Манчестера пред публиком, након избијања епидемије коронавируса. Максималан број гледалаца на мечу био је 10 хиљада.

Манчестер је други са 71 поеном, док је Фулам, још од раније испао из лиге, и заузима 18. мјесто са 38 бодова.

У наредном колу, Манчестер ће гостовати Вулверхемптону, док ће Фулам дочекати Нјукасл.

У истом термину, Лидс је у гостима побиједио Саутемптон са 2:0.

Стријелци за Лидс били су Патрик Бамфорд у 73. и Тајлер Робертс у петом минуту судијске надокнаде времена.

Лидс је осми са 56 поена, док је Саутемптон 14. са 43 бода.

У наредном колу, Лидс ће дочекати Вест Бромвич, док ће Саутемптон гостовати Вест Хему.