У до сада одиграна три сусрета 31. кола Серије А, виђен је добар фубал и прије свега ефикасан и атрактиван, а побједе су остварили Удинезе, Сампдорија и Сасуоло.

Удинезе је као гост славио против Кротонеа, који је већ испао из лиге са 2:1.

Родриго де Паул је био двоструки стријелацу 41. и 74. минуту, док је гол за Кротоне постигао Сими са 11 метара у 68. минуту.

Сампдорија је након преокрета тријумфовала на свом терену против Вероне, која је повела прелијепим голом Дарка Лазовића из слободног ударца у 13. минуту.

У наставку сусрета је тим из Ђенове преокренуо, постигао три гола и побиједио.

Поравнао је Јакуб Јанкто у 46. минуту, предност је донио Маноло Габјадини у 73. минуту из једанаестерца, а коначних 3:1 је поставио Мортен Торсби у 82. минуту.

И Сасуоло је преокретом дошао до побједе против Фиорентине.

Повела је ”Виола” у 31. минуту преко Ђакома Бонавентуре, а у другом полувремену преокрет, идентичан оном у Ђенови.

Доменико Берарди је са два гола за три минута у 59. и 62. минуту донио 2:1, а Максим Лопес је у 75. минуту поставио завршних 3:1.

Вечерас ће бити одигран још дерби зачеља између Каљарија и Парме, а велики дербији за врх табеле су на програму сутра.