Фудбалери Челзија побиједили су у гостима Севиљу 4:0, у петом колу Групе Е Лиге шампиона.

Челзи је побједом, коло прије краја, обезбиједио прво мјесто у групи, док је Севиља сигурно друга. Обје екипе су се већ пласирале у осмину финала Лиге шампиона.

Челзи је повео у седмом минуту голом Оливијеа Жируа, који се одлично снашао у шеснаестерцу и погодио лијеви угао гола.

Оливије Жиру је својим другим голом у 54. минуту дуплирао предност Челзија, након одличне асистенције Матеа Ковачића. Трећи гол и хет-трик Жиру је постигао у 74. минуту, послије одличног ударца главом.

Своје сјајно вече, Оливије Жиру је крунисао четвртим голом, из пенала у 83. минуту.

Краснодар је побиједио Рен 1:0 и тако обезбиједио треће мјесто у групи и прољеће у Лиги Европа, док Рен завршава такмичење као посљедњи.

У посљедњем колу, Челзи ће дочекати Краснодар, док ће Севиља гостовати Рену.