Широки Бријег славио је против Зрињског с минималних 1:0 у сусрету 28. кола ногометне Премијер лиге Босне и Херцеговине.

У 10. минути ударац Јурановића одлази поред гола Широког. Четири минуте касније Билбија пуца, али Мишкић брани. Зломислић се у 23. минути одважио на ударац из велике удаљености из слободњака на гол домаћих, али није било то довољно прецизно.

Стопостотна прилика за Зрињски у 40. Филиповић се нашао у завршници и пуцао, али Муса то скида испред свог гола. У 44. минути Јуриљ је изненада дошао до једне лопте и пуцао је из прве, али његов ударац одлази поред гола гостију.

Широки је до водства дошао у 57. минут. Мато Станић је пуцао, а лопта се од Јаковљевића одбила у мрежу Зрињског.

У посљедњој трећини утакмице гости су опсједали гол Широког, али до изједначења нису успјели доћи.