Далас Маверикс – Бруклин Нетс 123:111
(Джанан Муса: 14 поена, три скока за 17 минута игре за Броклин)
Миами Хет – Торонто Рапторс 84:76
Индиана Пакерс – Денвер Нугет 116:124
Клевеланд Кавалиер – Шарлот Хорнетс 106:109
Чикаго Булс -Јута Ђаз 98:102
Минесота Тимберволес – Голден Стате Вариорс 99:84
Сан Антонио Спурс – Оклахома Ситy Тундер 103:109
Сакраменто Кингс – Мемпхис Гризлиес 128:123
ЛА Клиперси – Детроит Пистонс 126:112

Источна клонфренција:
Милвоки Букс 31 побједа/5 пораза
Бостон Селтик 23/8
Миами Хеат 25/9
Торонто Рапторс 23/12
Филаделфија 76ерс 23/13
Индиана Пакерс 22/13
Броклин Нетс 16/17
Орландо Мађик 15/19
Шарлот Хорнетс 14/23
Чикаго Булс 13/22
Детроит Пистонс 12/23
Вашингтон Wизардс 10/23
Клевланд Кавалиерс 10/24
њу Јорк Кникс 10/24
Атланта Хавкс 7/27

Западна конференција:
Лос Анђелес Лакерс 27/7
Денвер Нугетс 24/10
ЛА Клиперс 25/11
Хоустон Рокетс 23/11
Далас Маверикс 22/12
Јута Ђез 22/12
Оклахома Сити Тундер 19/15
Сан Антонио Спурс 14/19
Портланд Траил Блазерс 14/21
Феникс Сунс 13/21
Минесота Тимберволвс 13/21
Сакраменто Кингс 13/22
Мемпхис Гризлиес 13/22
Нови Орлеанс Пеликанс 11/23
Голден Стејт Вариорс 9/27