Капитен фудбалске репрезентације Босне и Херцеговине Един Џеко је након утакмице с Пољском у Лиги нација казао како су очекивали много више од утакмице и да би све било другачије да Анел Ахмедхоџић није добио црвени картон у 15. минути утакмице.

У 4. колу Лиге А Лиге нација Пољска је на домаћем терену у Вроцлаву славила убједљиву побједу резултатом 3:0.

“Првих 20 минута утакмице смо били бољи. Одлука судије да да црвени картон је била дискутабилна, мислим да је први гол био офсајд. Идемо даље”, казао је Џеко.

Капитен бх. селекције је рекао како није било нимало лако играти 70 минута с играчем мање и да су саиграчи дали свој максимум.

“Очекивали смо много више од утакмице. Да нисмо добили црвени картон све би било другачије”, рекао је Џеко и додао да се “не треба вадити” на елемент среће.

Нападач Роме је рекао да је репрезентација након утакмица са Сјеверном Ирском, Холандијом и Пољском добила доста младих играча који ће представљати будућност репрезентације.

Након четири кола у групи 1 лидер је Пољска са седам бодова, а слиједе Италија са шест, Холандија с пет и БиХ с два бода.